La Vie Essence

La Vie Essence to linia preparatów intensywnie odbudowujących  skórę na poziomie komórkowym. Powstała z inspiracji niezwykłym światem roślin i zapachów Dalekiego Wschodu. Udało nam się odnaleźć najcenniejsze składniki roślinne i skorzystać z ich bogactwa i dobroczynnego wpływu na skórę. Azjatki od wieków zachwycają cały świat swoją nieskazitelną cerą. Tajemnica tkwi w zastosowaniu komponentów pozyskiwanych z roślin rosnących w egzotycznych miejscach.

   REGENISTEM" RED RICE -wybrany ekstrakt z komórek macierzystych z czerwonego ryżu regeneruje komórki macierzyste ludzkiego naskórka oraz aktywuje je w głębszych warstwach skóry właściwej

 

  1. Wpływają na żywotność ludzkich komórek macierzystych naskórka,  przywracając ich funkcje i zdolności do podziałów, dzięki czemu skóra lepiej się regeneruje i odnawia oraz  wolniej starzeje.
  2. Chronią komórki macierzyste i skórę przed nieuniknionym stresem niszczącym działaniem powodowanym przez czynniki środowiska zewnętrznego (promieniowanie UV, wolne rodniki, zanieczyszczenia powietrza, szok termiczny, metale ciężie, chemiczne toksyny, dym papierosowy itp.), dzięki czemu pobudzają naturalne procesy naprawcze, w efekcie skóra staje się bardziej odporna, lepiej się goi i jest mniej wrażliwa.   

            

TSUBAKI OIL - olej z nasion Kameli Japońskiej, często nazywany japońską tajemnicą urody". Bogaty w odżywcze kwasy: linolowy, oleinowy, palmitynowy i stearynowy którym zawdzięcza swoje działanie nawilżające przeciwzmarszczkowe i antyoksydacyjne. Wysoka zawartość witamin, minerałów oraz skwalanu zapewnia działanie odżywcze i odmładzające. Stymuluje produkcję kolagenu, opóźniając proces starzenia się skóry.

 

WODA Z KWIATU LOTOSU Lotos to jeden z bardziej luksusowych kwiatów, który dba o młody wygląd skóry. Wyciąg z tego kwiatu bogaty jest w przeciwutleniacze które są wymiataczami wolnych rodników. Chronią skórę przed stresem oksydacyjnym, zanieczyszczeniami  środowiska, promieniami UV oraz pierwszymi oznakami starzenia. Zawarte w ekstrakcie flawonoidy wzmacniają odporność naczyń włosowatych,  poprawiają krążenie a także stymulują metabolizm komórek. Skóra staje się bardziej lśniąca i nawilżona, poprawia się jej tekstura, a zmarszczki zostają wygładzone.

 

ARGIRELINE - kosmetycznie aktywny komponent skład którego wchodzi specjalne białko, zdolne wykazania miorelaksacyjnego działania nietoksyczna alternatywa do botoxu. Rewolucyjne odkrycie naukowe powstałe na drodze wnikliwego badania mechanizmów biochemicznych starzenia się skóry. Unikalny peptyd nowej generacji który wyjątkowo skutecznie wygładza zmarszczki mimiczne, zarówno płytkie, jak i głębokie i w sposób niezawodny stara się zapobiegać ich powstawaniu Argireline. Jest unikalnym bezpiecznym komponentem Rozluźnia mięśnie twarzy, dzięki czemu likwiduje zmarszczki mimiczne. Cząsteczka Argireline jest bardzo mała, co pozwala jej głęboko przenikać w skórę i synchronizować się z naturalnymi procesami. Przenikają w skórę Argireline działa na skurcze mięśni, rozluźniając a, a orsyczna skórę. Wynikiem zego jest zlikwidowanie główne przyczyny powstawania zmarszczek mimicnych napięcia mięśni.

 

LEUPHASYL jest peptydem złożonym z 5 aminokwasów, który skutecznie blokuje zakończenia nerwowe mięśni mimicznych, długotrwale je relaksując Efektem jest spłycenie zmarszczek na niespotykanym dotychczas poziomie. Leuphasyl  należy do peptydów rozkurczających.  Jego działanie polega na hamowaniu przewodnictwa nerwowo-mięśniowego. Powoduje zmniejszenie pobudliwości neuronów. To wpływa pośrednio na relaksację mięśni mimicznych  twarzy